top of page
Søk

Tusen takk for en fantastisk Kulturnatt!

Halden Kunstforening takker for et fantastisk oppmøte på utstillingene våre under Kulturnatt i Halden.


Kulturnatten markerte begynnelsen av 75-årsjubileumet til Halden Kunstforening, og vi ønsker alle velkommen til å fortsette feiringen! Vi er veldig takknemlige for støtten fra Sparebank1stiftelsen Halden, som har sponset jubileet.


Medlemsutstillingen henger ut uka (siste dag søndag) - få med deg dette og ta en kaffe på Kulturhuset!

Det er noe for enhver smak og lommebok; husk det er viktig å støtte kunstnere!


I Vannvogna Konsert & Kunsthall kan dere fortsatt se et utvalg av verker fra foreningens arkiv – med lokale, nasjonale og internasjonale kunstnere.

15 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

KULTURNATT I HALDEN - MEDLEMSUTSTILLING

Fredag 15. september er det Kulturnatt, og Kunstforeningen arrangerer medlemsutstilling i Kulturhusets galleri. Alle medlemmene kan delta med opptil 4 verker hver. Utstillingen står t.o.m. søndag 17.0

bottom of page